Uspeh – akademski, družbeni in osebni – je glavno vodilo Britanske mednarodne šole Ljubljana. Gradimo tesne odnose med učenci, starši in učitelji, da nenehno prilagajamo učne izkušnje vašega otroka.

Osebno prilagojeno učno okolje naše šole pomeni, da imajo vsi učenci skrb in podporo, ki ju potrebujejo, da so učinkoviti in veseli učenci, ter da se vedno ohranja močna komunikacija med domom in šolo.

Akademski koledar


Naš akademski koledar si lahko ogledate spodaj:

Semestri 2022-2023

Jesenski semester
Public Holiday - School ClosedMonday 15th August, 2022

Staff Training Days - School Closed

Tuesday 16th August - Thursday 18th August, 2022

Orientation Day - Meet Your Teachers

Friday 19th August, 2022

Block 1 BeginsMonday 22nd August, 2022

Block 1 Ends

Friday 23rd September, 2022

Block Break - School Closed

Monday 26th September - Friday 30th September, 2022

Block 2 Begins

Monday 3rd October, 2022

Public Holiday - School ClosedMonday 31st October, 2022

Public Holiday - School Closed

Tuesday 1st November, 2022

Block 2 Ends

Friday 4th November, 2022

Block Break - School Closed

Monday 7th November - Friday 11th November, 2022

Block 3 Begins

Monday 14th November, 2022

Block 3 Ends

Friday 16th December, 2022

Winter Break - School Closed

Monday 19th December - Friday 30th December, 2022

Spomladanski semester
Public Holiday - School ClosedMonday 2nd January, 2023

Staff Training Day - School Closed

Tuesday 3rd January, 2023

Block 4 Begins

Wednesday 4th January, 2023

Block 4 Ends

Friday 3rd February, 2023

Block Break - School Closed

Monday 6th February - Friday 10th February, 2023

Block 5 Begins

Monday 13th February, 2023

Block 5 Ends

Friday 24th March, 2023

Spring Break - School Closed

Monday 27th March - Friday 31st March, 2023

Poletni semester

Staff Training Day - School Closed

Monday 3rd April, 2023

Block 6 Begins

Tuesday 4th April, 2023

Public Holiday - School Closed

Monday 10th April, 2023

Public Holiday - School Closed

Thursday 27th April, 2023

School Holiday - School ClosedFriday 28th April, 2023
Public Holiday - School ClosedMonday 1st May, 2023

Public Holiday - School Closed

Tuesday 2nd May, 2023

Block 6 Ends

Friday 12th May, 2023

Block Break - School Closed

Monday 15th May - Friday 19th May, 2023

Block 7 Begins

Monday 22nd May, 2023

Block 7 Ends

Friday 30th June, 2023

Staff Training Days - School Closed

Monday 3rd July - Tuesday 4th July, 2023

The Principal reserves the right to amend the calendar if required.

Predvideni datumi za šolsko leto 2023-2024

Jesenski semester

Staff Training Days

Monday 14th August - Thursday 17th August, 2023

Orientation Day - Meet Your Teachers

Friday 18th August, 2023

Block 1 Begins

Monday 21st August, 2023

Koledar bo odobril Orbitalov odbor.

Pouk


07.50 - 14.55

Obšolske dejavnosti 15.00 - 15.40

Podaljšano bivanje 15.00 - 16.30

Pisarna 08.00 - 16.00

Dnevi razpored

Dnevni urnik za primarno stopnjo
TimeLesson / Activity 

07.30 - 07.50

Drop-off Time

07.50 - 08.00

Class Registration

08:00 - 09.00

Lesson time

09.00 - 09.30

Snack and morning break

09.30 - 10.30

Lesson time or Assembly

10.30 - 11.10

Lesson time

11.10 -11.50

Lesson time

11.50 - 12.40

Lunch Break

12.40 - 13.25

Lesson Time

13.25 - 14.05

Lesson Time

14.05 - 14.45

Lesson Time

14.45 - 14.55

Afternoon Registration

14.55 - 15.00

Pick-Up Time

15.00+

After-school Provision (optional) *

Dnevni urnik za sekundarno stopnjo
TimeLesson / Activity

07.30 - 07.50

Drop-off Time

07.50 - 08.05

Class Registration

08.05 - 08.45

Lesson 1

08.45 - 09.25

Lesson 2

09.25 - 10.05

Lesson 3

10.05 - 10.45

Morning Break

10.45 - 11.25

Lesson 4

11.25 - 12.05

Lesson 5

12.05 - 12.45

Lesson 6

12.45 - 13.25

Lunch Break

13.25 - 14.05

Lesson 7

14.05 - 14.45

Lesson 8

14.45 - 14.55

Afternoon Registration

14.55 - 15.00

Pick-up Time

15.00+

After-school Provision (optional) *